اخبار > شهاب الدین رضایی، دبیر کل مرکز پژوهش های علمی دانشجویان شد
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > شهاب الدین رضایی، دبیر کل مرکز پژوهش های علمی دانشجویان شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب دبیر واحد دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی به عنوان دبیرکل مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران

شهاب الدین رضایی، دبیر کل مرکز پژوهش های علمی دانشجویان شد

در اولین جلسه بیست و سومین شورای مرکزی چهارشنبه 19 خردادماه که با حضور دکتر پاسالار سرپرست مرکز، نیکو آخوندی دبیر سابق مرکز و اعضای جدید شورای مرکزی برگزار شد؛ آخوندی ضمن خیر مقدم و تبریک به اعضای جدید شورای مرکزی، هدف از برگزاری جلسه را تعیین دبیر کل جدید مرکز عنوان و از اعضای حاضر در جلسه درخواست کرد تا در صورت تمایل کاندیداتوری خود را اعلام کنند.
از بین افراد حاضر شهاب الدین رضایی، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته تغذیه ضمن اعلام داوطلبی، برنامه های پیشنهادی خود را برای دبیری مرکز در سال جاری شرح داد.
وی با اشاره به برنامه راهبردی مرکز که در دوره دبیری مانی بیگی تدوین و در دوره دبیری نیکو آخوندی براساس آن برنامه عملیاتی نوشته شد؛ از تصمیمات خود برای جاری سازی برنامه راهبردی و اصلاح برخی از آیتم های برنامه عملیاتی سخن گفت.
در ادامه دکتر پاسالار با اشاره به هدف مندسازی و فراهم کردن شرایط انجام پژوهش برای اکثریت دانشجویان، گسترش کارآفرینی و نوآوری، شکوفایی استعدادهای دانشجویان در زمینه های مختلف و نظام مند کردن حضور موثر در مجامع بین المللی به عنوان اهداف اصلی برنامه راهبردی، بر اهمیت اجرای آن تاکید کرد.
دکتر پاسالار همچنین از اهمیت کار اجرایی در مرکز در کنار کار پژوهشی سخن گفت و از افراد حاضر در جلسه خواست تا نهایت سعی خود را در این راستا انجام دهند.
مانی بیگی ضمن یادآوری از فعالیت های موثر آخوندی در دوره قائم مقامی اش در مرکز؛ از مدیریت وی در دوره دبیری مرکز با وجود حضور کمرنگ افراد قدیمی تر قدردانی کرد.
آخوندی در پاسخ به قدردانی اعضای مرکز از وی به خاطر مدیریت خوب و ایجاد حس اعتماد در میان اعضا؛ توانایی اعضای مرکز را عامل اصلی ایجاد اعتماد دانست.  
وی همچنین به جلسات مشترک با معاونت ها در سال گذشته اشاره کرد و در پاسخ به درخواستش درخصوص افزایش سقف تشویقی مقالات با موافقت دکتر پاسالار مواجهه شد.
حاشیه: این جلسه با ضیافت افطار به پایان رسید.


٠٩:٤٩ - پنج شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٥    /    عدد : ٦٠٩٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٦١خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2155
 بازدید امروز : 8
 کل بازدید : 12511
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.21